LOGO OPPROJEKT

PRZEBUDOWA- NOWA DUSZA BUDYNKU

Przebudowa nowe możliwości

 

Przebudowa poza zmianą układu funkcjonalnego i dostosowania budynku do nowych potrzeb umożliwia także nadanie nowego wizerunku. W ramach zmian sposobu użytkowania istniejącego budynku dostosowaniu podlegają instalacje wewnętrzne, elementy konstrukcyjne budynku. Pomieszczenia przeznaczone na pobyt ludzi potrzebują światła dziennego, w ramach przebudowy niezbędne było wykonanie nowych otworów okiennych w istniejących ścianach.

14 kwietnia 2020

Elementem niezbędnym podczas tego typu inwestycji jest analiza statyczna konstrukcji w raz z oceną stanu technicznego elementów konstrukcyjnych. Należy ocenić czy budynek może zostać przystosowany do nowego sposobu użytkowania. Na szczęście nie ma rzeczy niemożliwych, i praktycznie zawsze da się wymyślić ciekawe rozwiązanie dostosowane do możliwości technicznych i finansowych.

To jest element tekstowy. Kliknij ten element dwukrotnie, aby edytować tekst. Możesz też dowolnie zmieniać rozmiar i położenie tego elementu oraz wszelkie parametry wliczając w to tło, obramowanie i wiele innych. Elementom tekstowych możesz też ustawić animację, dzięki czemu, gdy użytkownik strony wyświetli je na ekranie, pokażą się one z wybranym efektem.

OPPROJEKT BIURO PROJEKTÓW ŁUKASZ OPIEKULSKI

LOGO OPPROJEKT

TEL. 798 020 032

NIP: 8262057212

REGON: 384816296

ZESKANUJ KOD QR